Районна прокуратура-Ямбол задържа за срок до 72 часа Хюсеин Кемалов. Припомняме,

...
Районна прокуратура-Ямбол задържа за срок до 72 часа Хюсеин Кемалов. Припомняме,
Коментари Харесай

Задържаха за 72 часа Хюсеин, който ударил приятелката си, защото му изневерявала

Районна прокуратура-Ямбол задържа за период до 72 часа Хюсеин Кемалов. 

Припомняме, че той е упрекнат за това, че посредством нанасяне на удари с ръце по главата и тялото е предизвикал лека телесна щета на Магдалена. 

Телесното увреждане е нанесено в изискванията на домашно принуждение, защото обвиненият и потърпевшата били във фактическо общуване и живеели в едно домакинство, споделиха от прокуратурата. 

В известие до медиите, оттова обясниха, че закононарушението е осъществено в интервала от 22.03.2025 година до 25.03.2025 година, при изискванията на продължавано такова, в град Ямбол.

Хюсеин е упрекнат и за това, че в горепосочения времеви интервал, при изискванията на продължавано закононарушение, се е заканил срещу живота на потърпевшата, с която били във фактическо общуване в едно домакинство, както и срещу личността на нейните близки.



Предстои Районна прокуратура-Ямбол да внесе в съда искане за взимане на мярка за неотклонение „ задържане под стража “ във връзка с обвинения. 

Пред bTV Кемалов сподели, че блъснал дамата единствено един път, тъй като му изневерявала.

„ Само съм я блъснал по челото, друго нищо не съм я... Досега не съм го направил това с нито една жена, а съм имал връзки с над 100 дами “, изясни той.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР