Райо Валекано и Виляреал не се победиха (1:1) в мач

...

Райо и Виляреал размениха по един бърз гол и не се биха

Райо Валекано и Виляреал не се победиха (1:1) в мач от шестия кръг на испанската Ла Лига. Валеканци са шести във краткотрайното класиране с актив от 10 точки, до момента в който „ жълтата подводница “ е четири позиции обратно с три пункта пасив.

Четвърт час след началото на срещата Алекс Баена пусна превъзходно извеждащо подаване към Александър Сьорлот, който се озова очи в очи със Столе Димитриевски и приключи в долния десен ъгъл за 0:1.

Само минута по-късно Райо Валекано съумя да изравни. Унай Лопес центрира чудесно към Кике Перес, който засече топката и я прати във вратата.

В 69-ата минута Ману Тригейрос стреля от границата на наказателното поле, само че Димитриевски реагира чудесно и се намеси преди топката да влезе. В 78-ата Виляреал остана с човек по-малко след втори жълт и респективно червен картон на Алберто Морено.