Райли Смит вкара единствената дузпа за успеха на Вегас над

...

Вегас сложи край на рекордната серия на Бостън от 14 поредни победи у дома

Райли Смит вкара единствената дузпа за триумфа на Вегас над Бостън с 4:3 като посетител, като с това постави завършек на върха на домакините от 14 триумфа вкъщи от началото на сезона.

57-годишният треньор на Бостън Брус Касиди бе уволнен от тима през юни, откакто отборът бе отстранен в първия кръг на плейофите. Осем дни по-късно той бе назначен за треньор на Вегас, а в този момент се завърна в Бостън със сладостен триумф.

Пол Котър вкара два гола, а Джонатан Маршесо също се разписа, с цел да повече Вегас с 3:0 през втората част. Лоуган Томпсън приключи с 40 спасявания.

Брад Маршан, Давид Пастрняк и Тейлър Хол вкараха за Бостън, Джереми Суойман избави 21 шута.

Назем Кадри означи победното попадение за Калгари 4:18 минути преди края на мача с Аризона при триумфа с 3:2. Дилон Дюб и Елиас Линдхолм също вкараха за " Пламъците ", а Джонатан Юбердо направи две асистенции. Даниел Владар избави 18 шута.

Шейн Гостисбеър и Джейкъб Чичрън записаха по гол и асистенция за Аризона, Карел Ваймелка избави 24 шута.