Райън Портеъс признава, че Шотландия трябва да се стегне, след

...

Райън Портеъс призовава Шотландия да се стегне в защита, тъй като серия без победи продължава

Райън Портеъс признава, че Шотландия би трябвало да се стегне, откакто провалянето с 4-0 от Холандия в петък направи 18 позволени гола в шест мача без победа.

Отборът на Стив Кларк стартира добре през първото полувреме на приятелския мач на „ Йохан Кройф Арена “ в Амстердам, до момента в който холандците не поведоха против хода на играта пет минути преди почивката с мощен пробив на Тиджани Рейндерс.

Шотландският нападател Лоурънс Шанкланд пропусна страховит късмет в 62-ата минута, когато преодоля холандския вратар Марк Флекен, като капитанът на Хартс пресече гредата с удара си.

Започна да върви в действителност надолу за шотландците 10 минути по-късно, когато Джорджиньо Вайналдум вкара с глава секунда преди запасите Уот Уегхорст и Дониел Мален да прибавят късни голове.

Шотландия изкара шест мача без победа за първи път от октомври 2007 година до септември 2008 година и преди приятелския мач против Северна Ирландия на Хемпдън Парк във вторник, бранителят на Уотфорд Портеъс призна,...