Внимание! Рязък скок на морбили след Великден: Най-засегнати...
Расте броят на случаите на морбили у нас след празничните дни. По данни на Министерството на здравеопазването за интервала 10–14 април, общият брой на заболелите в страната към този момент е достигнал 125.
Три нови области влизат в картата на болестта – Монтана, Стара Загора и Велико Търново. Във всяка от тях е регистриран по един случай, като все още се чака окончателното лабораторно удостоверение на пробите.
Три нови области влизат в картата на болестта – Монтана, Стара Загора и Велико Търново. Във всяка от тях е регистриран по един случай, като все още се чака окончателното лабораторно удостоверение на пробите.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




