Расидат Аделек се класира за полуфинала на 400 метра за

...
Расидат Аделек се класира за полуфинала на 400 метра за
Коментари Харесай

Аделек се класира за полуфинал на 400 метра, Модсли и Бекер в репешаж

Расидат Аделек се класира за полуфинала на 400 метра за дами на Олимпийските игри в Париж.

Дъблинчанката беше най-бърза в серия 6, часовник 50.09.

Това беше извънредно преобладаващо тичане от 21-годишната, която обезпечи задоволително преднина в останалата част от полето, с цел да й разреши да улесни доста, идвайки до линия.

Това беше първото присъединяване на Adeleke в Игрите, като нейното показване първоначално я изпрати на полуфиналите като седма най-бърза квалификантка.

В серия 1 Софи Бекер беше отвън квалификацията, пресичайки чертата на шесто място с време от 51.84, до момента в който Шарлийн Моудсли записа персонален връх (50.71) в серия 5, с цел да заеме четвърта позиция, откакто бе изместена на финала от австрийката Сузане Гогл-Вали.

И Бекер, и Модсли ще получат още един късмет да се класират за полуфиналите в сряда посредством репешажа, който ще се организира във вторник.

Говорейки с RTÉ след сериите, Аделеке сподели, че бягането „ се усеща толкоз добре “.

Относно стра...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР