Рапид (Виена) шокира Спартак (Москва) насред Откритие Арена в мач

...

Рапид шокира Спартак с обрат в края

Рапид (Виена) шокира Спартак (Москва) посред " Откритие Арена " в мач от група " G " на Лига Европа и го победи с 2:1.

Двубоят вървеше чудесно за съветския гранд до 80-ата минута. Зе Луиш откри резултата в 20-ата минута след асистенция на Мелгарехо.

Десет минути преди края на мача Мерт Мулдур изравни резултата след гол с глава при центриране от корнер.

В продължението на мача Шоберсбергер се разписа на празна врата за крайното 1:2.

Българският национал Ивелин Попов влезе в игра в 82-ата минута на мястото на Мелгарехо.

Рапид излезе отпред във краткотрайното класиране със 7 точки, до момента в който Спартак е четвърти с 5. По-късно довечера един против различен се изправят Виляреал и Рейнджърс.

В Русия: Спартак (Москва) да продаде Ивелин Попов, в никакъв случай не е бил водач