Рапърът Пи Диди, който в момента е в затвора по

...
Рапърът Пи Диди, който в момента е в затвора по
Коментари Харесай

Рапърът Шон „Диди“ Комбс иска да се забрани огласяването на обвиненията срещу него

Рапърът Пи Диди, който сега е в пандиза по обвинявания в обезчестяване и трафик на хора, желае да бъде неразрешена публичността на нови обвинявания против него. Това разкри In Touch Weekly, базирайки се на неговите юристи.

Според изданието те желаят да избегнат " карнавалната атмосфера " по време на тези процедури. Адвокатите означават, че рапърът е бил „ цел на безконечен поток от обвинявания от евентуални очевидци и техните юристи “ и тези обвинявания опетняват репутацията му.

„ Всеки минал ден носи нова вълна от гласност, постоянно водена от прокурори и техните юристи, което в допълнение накърнява правото на господин Комбс на обективен развой “, споделиха те.

Наскоро в медиите се появиха доста нови обвинявания: както от дами, които са били подложени на принуждение от него, по този начин и в други закононарушения, да вземем за пример в опит за отравяне на артиста Джейми Фокс. Преди това рапърът бе упрекнат в полово посягане над 13-годишно момиче, което преди този момент е упоил.

Освен това в правосъдни каузи стартират да се появяват имената на други звезди, участвали на „ белите празненства “, което съгласно слуховете провокира тяхното безпокойствие.


 

FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР