Рапърът Криско призна, че е започнал да променя виждането си

...
Рапърът Криско призна, че е започнал да променя виждането си
Коментари Харесай

Криско вече не е фен на плеймейтките

Рапърът Криско призна, че е почнал да трансформира визията си за плеймейтките. Музикантът показа, че провокативното лъчение на силиконовите хубавици у нас е почнало да омръзва на хората, дочу HotArena .

„ Дори тези девойки стартират да си публикуват фотоси без грим ”, разяснява още Талев.

 И макар че самият той имаше връзка с плеймейтката Ася Капчикова, артистът твърди, че постоянно е харесвал естествено красивите дами. Именно такава съгласно него е приятелката му Цветелина, с която чакат и дете, написа „ България през днешния ден ”.

Криско счита още, че егото на българина е прекомерно огромно и това му пречи. „ За нас е най-важна външната обвивка и табелките по облеклата, по колите.

Масата, когато види, че на облеклата ти написа марка, си споделя, че си съумял ”, споделя още музикантът.

Прав е!
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР