Рангел Бизюрев е с присъда от 15 години, която е

...
Рангел Бизюрев е с присъда от 15 години, която е
Коментари Харесай

Процесът за убийството на Митко от Цалапица тръгва на втора инстанция

Рангел Бизюрев е с присъда от 15 години, която е протестирана

Апелативният съд в Пловдив заседава по делото за убийството на Димитър Малинов от Цалапица. Обвиняем е Рангел Бизюрев.

На съвещанието прокуратурата ще стачкува присъдата от 15 години затвор при първичен непоколебим режим на Бизюрев и ще желае по-строго наказване. Съдът го призна за отговорен в съзнателно ликвидиране, само че отпадна обвиняването за осъществяване с особена свирепост. Защитата на Бизюрев апелира наказването и упорства за по-лека присъда.

Близките на Димитър Малинов от своя страна упорстват за пожизнен затвор. Според обвиняването спорът сред Бизюрев и Димитър Малинов ескалирал след дългогодишни персонални пререкания, като закононарушението е било осъществено с особена свирепост.

Младежът е погубен след счепкване с Бизюрев в нощта на 20 юли 2023 година, а по-късно благодарение на близнаците Борислав и Валентин Динкови - заровен на друго място под строителни боклуци.

Източник: БГНЕС

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР