РАЛИ, Северна Каролина (AP) — Крис Крейдър направи хеттрик в

...

Хеттрик на Крейдър в третия период издига Рейнджърс до финала на Източната конференция с победа над Хърикейнс

РАЛИ, Северна Каролина (AP) — Крис Крейдър направи хеттрик в третия интервал, с цел да помогне на Ню Йорк Рейнджърс да изтрият изоставането от два гола и победи Каролина Хърикейнс с 5-3 в мач 6 в четвъртък вечерта, с цел да премине към финала на Източната конференция.

Крейдер самичък изтри преднината на Хърикейнс от 3-1 навлизайки във финалния интервал. Резултатът за зелена светлина пристигна, когато той получи позиция против Джалън Чатфийлд в горната част на гънката и отвърна в опита на Райън Линдгрен да направи 4-3 при 15:41.

Това най-сетне разреши Рейнджърс, спечелил трофея на Президентите, с цел да отблъсне Ураганите, които завоюваха две следващи победи, откакто изпаднаха в дупка с 3-0 в най-хубавата серия от 7. Ураганите изглеждаха на ръба да форсират мач 7 за изпълнен напрегнато край, само че не съумяха да сдържат скока на Крейдър и Рейнджърс в последните 14 минути.

Баркли Гудроу приключи този мач, като получи до разхлабена шайба покрай таблата и отбелязване на дълъг гол от празна...