Ръководството на Реал Мадрид е крайно недоволно от работата на

...
Ръководството на Реал Мадрид е крайно недоволно от работата на
Коментари Харесай

Реал Мадрид съзря съдийски заговор в Испания

Ръководството на Реал Мадрид е извънредно недоволно от работата на съдиите в мачовете на тима от испанското футболно състезание, като от управата на първенците допускат, че има скрит план против клуба от страна на висшето управление на локалната футболна федерация, написа "Марка ".

Изданието напомня, че президентът на столичния гранд Флорентино Перес поддържа опозицията на настоящата власт в централата и заради тази причина от централата през този сезон въздействат на определянето на съдийските дежурства, като пращат по-млади и неопитни арбитри на мачовете на Реал, които постоянно позволяват неточности в ущърб на тима.

От началото на сезона в Примера дивисион трима футболити от състава получиха червени картони - Кристиано Роналдо, Серхио Рамос и Марсело.

Старши треньорът Зинедин Зидан, който рядко си разрешава да разяснява реферите, също реагира.

"Не съм изумен, че съдиите не свирят дузпи в наша изгода, само че в това време постоянно ги дават за Барселона ", разяснява френският експерт.

Реал изостава на цели 7 точки от върха след първите шест кръга в Ла Лига зад каталунците, които са с цялостен актив от 18 точки. /БТА
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР