Ръководството на Манчестър Сити продължава битката с Реал (Мадрид) за

...
Ръководството на Манчестър Сити продължава битката с Реал (Мадрид) за
Коментари Харесай

Манчестър Сити подлива вода на Реал за Джуд Белингам

Ръководството на Манчестър Сити продължава борбата с Реал (Мадрид) за полузащитника на Борусия (Дортмунд) - Джуд Белингам.

Представители на " белия балет "  планират да пътуват до Германия през идващите дни, с цел да договарят с " жълто-черните " за халфа, оповестява " ESPN ", базирайки се на свои източници, само че " жителите " към момента не са излезли от борбата за играча.

В Испания беше обявено, че Реал и Борусия към този момент са постигнали предварителна сделка, а Ман Сити към този момент е изнемощял от борбата за Белингам, само че съгласно " ESPN " това не е по този начин. " Гражданите " към момента се пробват да подпишат с Джуд, защото се съмняват, че мадридчани и немци ще съумеят да се спогодят за изискванията на договорката.

Поради тази причина от Сити са провели договаряния с представители на Белингам, само че не са отправили публично предложение нито към него, нито към Борусия.

Този сезон 19-годишният полузащитник има 13 гола и 6 асистенции в 41 мача за отбора от Дортмунд.
 Ерлинг Халанд е състезател на годината в Англия
Ерлинг Халанд е състезател на годината в Англия

Букайо Сака и Мартин Йодегард останаха след него
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР