Ръководството на Левски е взело решение да затвори част от

...
Ръководството на Левски е взело решение да затвори част от
Коментари Харесай

Левски затваря част от Сектор В за мача с ПАОК

Ръководството на Левски е взело решение да затвори част от Сектор " В " за семейството на ПАОК от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите, оповестява " Тема спорт ". Мачът на " Георги Аспарухов " е на 21 юли, четвъртък, от 20:00 часа.

Както е известно, " сините " са принудени да оставят 3000 празни седалки поради наказване, наложено им от УЕФА. То бе наложено поради изцепка на почитателите при гостуването на словашкия Ружомберок (2:0) от сезон 2019/20 в Лига Европа. За сметка на това последователи ще могат да влизат против ПАОК в Сектор " Г ". Той бе пуснат в продажба и за полуфинала-реванш за купата против Лудогорец от предходната акция. На него към този момент са сложени седалки, такива се поставят и в Сектор " Б ".

През идната седмица в продажба ще бъдат пуснати и билети за конфликта с гърците. В началото такива ще могат да си купуват единствено притежателите на абонаметни карти.
 Фенове на Левски щурмуват стадиона в Бистрица
Фенове на Левски щурмуват стадиона в Бистрица

Не разполагат с билети
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР