Ръководството на Челси вече е решило, че ще предложи нов

...
Ръководството на Челси вече е решило, че ще предложи нов
Коментари Харесай

Челси работи по новия договор на италиански национал

Ръководството на Челси към този момент е решило, че ще предложи нов договор на левия краен защитник Емерсон. Бразилецът с италиански паспорт ще получи солидно нарастване на заплатата след положителния си старт на сезона.

25-годишният състезател употребява лятната подготовка, с цел да се утвърди като желания ляв бек за мениджъра Франк Лампард. Вчера той изнесе следващ мощен мач, този път за „ скуадра адзура” при успеха 3:1 над Армения.

Затова „ сините” не желаят да рискуват и желаят да обвържат бранителя за по-дълъг период. Настоящият договор на Емерсон изтича през юни 2022 година, а лондончани желаят да го удължат с още година.

Заплатата на южноамериканеца ще се усили от 3,9 милиона до 5 милиона евро, като ще има и спомагателни бонуси по отношение на представянето.

Емерсон мина в Челси от Рома през януари 2018 година против 20 милиона евро. С екипа на „ сините” той завоюва по един път ФА Къп и Лига Европа.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР