Ръководството на Челси си е поставило за цел да назначи

...
Ръководството на Челси си е поставило за цел да назначи
Коментари Харесай

Челси иска да има нов мениджър до средата на следващия месец

Ръководството на Челси си е сложило за цел да назначи нов непрекъснат управител доникъде на месец юни, твърди “Скай спортс ”. В момента се разискват пет-шест имена, като любимците са Чаби Алонсо, Андони Ираола и Марко Силва. Към тях обаче интерес демонстрират и други клубове.

Говореше се, че Чави Ернандес, Сеск Фабрегас и Франческо Гариоли също са в разширения лист.

В момента фокусът на краткотрайния управител Калъм Макфарлън е съботният край за ФА Къп против Манчестър Сити. Триумф в шампионата може да се окаже и най-прекият път към класиране в евротурнирите. Иначе в Премиър лийг “сините от Лондон ” сега са на девето място, като са на цели шест точки от шестата позиция, която може да даде право на присъединяване в Шампионската лига, ако Астън Вила победи в Лига Европа и приключи в топ 5.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР