Ръководството на Борусия Дортмунд е поставило цена от 200 милиона

...
Ръководството на Борусия Дортмунд е поставило цена от 200 милиона
Коментари Харесай

Презастраховане: В Дортмунд поставиха сензационна цена на Холанд

Ръководството на Борусия Дортмунд е сложило цена от 200 милиона евро за огромната си звезда на Ерлинг Холанд, твърди " Ас ". Шефовете на немския клуб по принцип настояват, че норвежкият голмайстор не се продава, само че очевидно биха се замислили, в случай че някой от претендентите за него въпреки всичко изрази подготвеност да заплати упоменатата сума.

Уловката е, че след година Холанд може да бъде взет на доста по-ниска цена поради откупната уговорка в неговия контракт, която съгласно другите източници е сред 60 и 75 милиона.

Манчестър Сити, Манчестър Юнайтед, Челси, Реал Мадрид и Барселона имат най-голяма интерес към Холанд, само че се твърди, че съвсем всички тези клубове ще оставят наддаването за стрелеца за идващото лято.

Според " Ас " Реал може да насочи оферта за норвежеца още през този трансферен прозорец, само че това ще се случи единствено в случай че " белите " не успят да вземат Килиан Мбапе, който е цел №1 за това лято. Привличането на двамата е невероятно поради комплицираната финансова обстановка.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР