Ръководителят на Макларън Андреа Стела е категоричен, че за момента

...
Ръководителят на Макларън Андреа Стела е категоричен, че за момента
Коментари Харесай

Ще има ли заповеди от бокса в Макларън?

Ръководителят на Макларън Андреа Стела е безапелационен, че за момента английският отбор няма да прибягва до заповеди от бокса, макар увеличената опасност от страна на Макс Верстапен след двойната дисквалификация в Лас Вегас предходната седмица.
 От Макларън разкриха повода за двойната дисквалификация в Лас Вегас От Макларън разкриха повода за двойната дисквалификация в Лас Вегас
След нея четирикратният първенец се приближи на единствено 24 точки от Ландо Норис в борбата за купата преди финалните два кръга за сезона в Катар и Абу Даби. Това повдига въпроса дали от Уокинг няма най-сетне да застанат компактно зад Норис и да принудят Оскар Пиастри да му оказва помощ в разногласието за купата, макар че австралиецът също към момента има късмет за нея, защото има еднакъв актив с този на Верстапен?
 Как Макс Верстапен може да стигне до купа №5 във Формула 1 през 2025 година? Как Макс Верстапен може да стигне до купа №5 във Формула 1 през 2025 година?
„ Не, няма причина да вършим това – беше безапелационният отговор на Стела. – Ние постоянно сме казвали, че ще оставим нашите водачите да се борят свободно, до момента в който математиката не ни каже нещо друго, а точно, че един от тях към този момент няма късмет за крайната победа. Така ще бъде в Катар.

„ Нека да не забравяме, че, в случай че някой ни беше споделил при започване на сезона, че два кръга преди края ние ще се намираме в такава обстановка, ние незабавно щяхме да подпишем. Сега ние ще се борим за шампионски дубъл с убеденост и изясненост за нашите мощни страни “, сподели още италианецът.
 Програма на уикенда за Гран При на Катар във Формула 1 Програма на уикенда за Гран При на Катар във Формула 1
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР