Ракети попаднаха в комплекс на международното летище в Багдад в

...
Ракети попаднаха в комплекс на международното летище в Багдад в
Коментари Харесай

Ракетa попадна в летището в Багдад

Ракети попаднаха в комплекс на интернационалното летище в Багдад наоколо до прилежаща авиобаза на Съединени американски щати , извести Ройтерс. Повреден е най-малко един цивилен аероплан, който е бил негоден и благосъстоятелност на Iraqi Airways.

Иракската полиция не дават информация за други нанесени вреди или потърпевши хора при нападението и не се чакат спирания в полетите, осведоми Ройтерс.

Авиобазата на Съединени американски щати, известна под наименованието Camp Victory, се намира в непосредствена непосредственост до нанесения ракетен удар. Обвиненията за ракетните офанзиви от страна на Съединени американски щати и някои иракски чиновници са ориентирани основно към шиитските милиции, които се опълчват на военното наличие на Съединени американски щати в Ирак, заключва Ройтерс.
 Нов ракетен обстрел по летището в Багдад
Нов ракетен обстрел по летището в Багдад

Ескалация на напрежението
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР