Ракеш Шарма, първи индианец, който лети в космоса, говори пред NDTV: Най-добрите цитати
Ракеш Шарма, първият индиец, който лети в космоса, приказва пред NDTV за идната галактическа задача Axiom-4 и други тематики.
Ето някои най -добри цитати:
Това ни дава лицемерен взор върху това, което ще бъде Международната галактическа станция. Това ни дава мирис на хвърчене на частен запас, който може да ни води в космоса. Така че ще бъде доста забавно на доста равнища. Той ще получи късмет да направи някои опити, а също и да живее на галактическата станция. Това е дълъг полет, 14 дни, съгласно мен. И по този начин той ще разбере и мисля, че тези принос, които той следи в Международната галактическа станция, могат да бъдат употребявани за нашата лична станция Bharti Antariksh.
Е, споделям на Subhanshu всичко най -доброто, щастливи кацания и с неспокойствие чакам каквото ще видите. Връщате се, че изменен човек е това, което ще му кажа.
Това не е последният полет, който Индия ще направи. Така че не бързам. Това, което прави Subhanshu,...
Прочетете целия текст »




