Радвам се, че в българските служби вече няма данни за

...
Радвам се, че в българските служби вече няма данни за
Коментари Харесай

Борисов: Радвам се, че в българските служби вече няма данни за вътрешни и външни заплахи срещу мен

Радвам се, че в българските служби към този момент няма данни за вътрешни и външни закани против мен. Радвам се, че от през днешния ден съм сигурен и свободен български жител.

 

Това написа във фейсбук водачът на ГЕРБ Бойко Борисов.

 

По-рано през днешния ден министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев заяви -  " Делян Пеевски и Бойко Борисов остават без всякаква защита от страна на страната, включително от Министерство на вътрешните работи, освен от страна на НСО. И двамата имат задоволително запаси, в случай че се усещат застрашени по друга линия да си обезпечат защита. Охраната с държавни средства, траяла години, завършва от през днешния ден ", изясни той.

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР