Радвам се, че и от ГЕРБ са ревностни за постигнатите

...
Радвам се, че и от ГЕРБ са ревностни за постигнатите
Коментари Харесай

Кирил Петков към Борисов: „Батальонът се строява” е вече стар хит

„ Радвам се, че и от ГЕРБ са ревностни за постигнатите триумфи. Реформите, за които се надявахме през последните 10 години се случиха. Да, с техните гласове. “

Това разяснява съпредседателят на „ Продължаваме промяната “ /ПП/ Кирил Петков в отговор на изявление на Бойко Борисов.

По-рано водачът на ГЕРБ съобщи, че от „ Продължаваме промяната “ би трябвало да бъдат по-внимателни в изрече, с цел да не се отиде на предварителни избори . Борисов се засегна, че от партията не са дали заем и на другите в сглобката за приемането на законите през последните месеци.

„ Ако не сме ГЕРБ и Движение за права и свободи, Политическа партия не можеха да одобряват 72 промени в законите. Как ще стане това с 30 депутати? Логично е да се каже ние дружно ги направихме тези промени. Но да кажеш ние ги направихме – това е безочливо и не е правилно “ , уточни Бойко Борисов.

„ Голяма част от законопроектите, които са осъществени, са били заложени в ПВУ от предишния постоянен кабинет. Сега дружно ги гласувахме и обсъждахме. ПВУ беше подаден в Брюксел от предишния кабинет. Това, че от ГЕРБ са го подкрепили и дружно изчистихме текстовете е безспорен факт ”, сподели още Петков. Той посочи, че „ Батальонът се строява ” е към този момент остарял шлагер , не толкоз настоящ.

„ Ако продължаваме да ковем промени, по метода, по който го направихме през последните 60 дни, ще бъда благополучен, в случай че ГЕРБ ги припознаят. Никой няма да ни строява пред никакви стаи “ , уточни Петков, визирайки думи на водачът на ГЕРБ :

„ Ще ви строим пред нашата стая. Ако желаете. Ако не желаете, ще отидем на нови избори. Да бъдат малко по-внимателни в изрече. Ние сме честолюбиви, първа политическа мощ сме. “

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР