Радостине, няма да ме сломиш! Няма да ме победиш! Само

...
Радостине, няма да ме сломиш! Няма да ме победиш! Само
Коментари Харесай

Соня Колтуклиева: Чакам Радостин Василев да обяви, че са „влюбени и разлюбени“ от него - Весела Лечева, Илиана Раева, Екатерина Дафовска...

„ Радостине, няма да ме сломиш! Няма да ме победиш! Само ме амбицираш! Не очаквай да ме уплашиш и да престана да демонстрирам какви ги вършиш. Няма! “ Това написа журналистката Соня Колтукиева във Facebook. Повод за думите й е дело заведено от приятелката на депутатът от Политическа партия Радостин Василев, Ралица Младенова.

Самата Младенова отхвърля да има връзка с някогашния състезателен министър, само че се почувствала афектирана от думи написани от Колтуклиева, че наподобява на „ неуспяла фолкаджийка “. Заради заведеното от Младенова дело сметките на Колтуклиева са блокирани.   

„ По команда на Радостин Василев, ме съди приятелката му Ралица Младенова, която той крие и отхвърля да има нещо общо с нея. Та, първо тя, на 2 септември, беше подала иск против мен в Софийска районна прокуратура (прекратен от прокурорката след надлежна проверка), тъй като …хванете се крепко за стола да не паднете от смях… аз съм й позвънила 2 пъти за по няколко секунди на номера, разгласен на уеб страницата й като психотерапевт и тя счела това за “тормоз ”. А аз й позвъних, тъй като Бояна Шарлопова, вдовицата на моя обичан другар Стефан Шарлопов (светла му памет!) ми сподели за известие до нея от Ралица Младенова, която ме оплюла с извънредно обидни думи на 17 юни, по същия метод, по който Радостин Василев ме засипа във Facebook на 3-4 септември.  Както постоянно действам: желаех да получа пояснение и коментар. Защо една изцяло непозната за мен жена, на която нищо неприятно не съм сторила, ще ме залива с тиня пред моя другарка?! “, написа още Колтуклиева.

„ Аз нямам проблем с Ралица Младенова, тя има проблем с Радостин Василев “, написа журналистката и добавя, че в случай че Младенова е имала връзка с него и се показва за негова държанка, Василев в продължение на 11 месеца си е писал с Колтуклиева, носил й е дарове от Пекин, часовник и парфюм, желал е даже да я посещава в Лондон. При късите прибирания на Колтуклиева в България са се виждали в известни столични заведения.   

„ Не нося никаква виновност, че Радостин е приел неправилно моето отношение към него. Е, разбирам го - в този момент той се пробва с обичайното мъжко факсимиле да изкара, че съм “влюбена и разлюбена ”, по тази причина пиша сериозно за него. Ти да видиш! “, добавя Колтуклиева.  

Журналиската е научила за делото преди дни до момента в който е в Париж, часове преди рождения ден на брачна половинка й. „ 38-годишната, неомъжена, Ралица Младенова, ме съди, от 21 октомври, за засегнатост. Защо? Защото съм била написала, на 13 юни, в пост във Facebook, че наподобява на “неуспяла фолкаджийка ”. Е, оставям на публиката да реши по фотосите, които си разгласява във Facebook и Инстаграм на какво наподобява и дали има друга психотерапевтка в България, която се демонстрира по този начин “, споделя Колтуклиева и акцентира, че има шест профила във Facebook, защото постоянно е блокирана, изключително след идването на Политическа партия на власт.  

Според Колтуклиева зад делото стои Радостин Василев и точно той е изискал обезпечителна заповед.

„ Все тим юнаци - велики адвокати - Радостин Василев и Елена Фичерова, близки на Бойко Рашков. Три пъти ураааа!

Елена Фичерова, адвокатката на Ралица Младенова, стана началник-кабинет на Бойко Рашков в държавното управление на Кирил Петков, само че след разкрития за връзките й с групировката на Васил Божков, тя беше принудена да подаде оставка.  В уеб страницата си Ралица Младенова написа: “Завършва „ Юридическа логика на психиката “ в Югозападен Университет „ Неофит Рилски “. Изучава втора магистратура със компетентност „ Психологично подкрепяне на оперативно-издирвателната активност “ в Академия на Министерство на вътрешните работи. ”

Радостине, няма да ме сломиш! Няма да ме победиш! Само ме амбицираш! Не очаквай да ме уплашиш и да престана да демонстрирам какви ги вършиш. Няма!

П.П. Чакам с неспокойствие мигът на забавление, когато Радостин Василев ще разгласи, че са “влюбени и разлюбени ” от него: Весела Лечева, Илиана Раева, Екатерина Дафовска, проф.Даниела Дашева, треньорки и спортистки, които са против него или вадят документи за прегрешенията му. Харем, бе, цялостен харем покорени от неустоимия сексапил на Руди Гела! “, написа още журналистката.

Източник: tribune.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР