Радослава Мавродиева не успя да сдържи сълзите си след финала

...
Радослава Мавродиева не успя да сдържи сълзите си след финала
Коментари Харесай

Мавродиева със сълзи в очите: Пълна трагедия

Радослава Мавродиева не съумя да сдържи сълзите си след финала в тласкането на гюле на Европейското състезание по лека атлетика в Берлин. Българката се класира шеста с 18.03 метра и записа най-предното класиране от родните спортисти в немската столица досега, само че пропусна шанса да завоюва отличие.

Бронза заслужи представителката на Беларус Альона Дубитская с 18.81 м. Титлата в последния опит извоюва полякинята Паулина Губа, която изпрати гюлето на 19.33 м. Носителката на три европейски трофеи и суперфаворитката на домакините Кристина Шваниц остана втора с 19.19 м.

“Пълна покруса, друго нямам какво да кажа. Изпуснах шанса да орден, не знам какво не ми доближи. Каквото и приказваме, към този момент няма никакво значение. Свърши. Няма смисъл да точим локуми”, сподели Мавродиева и напусна миксзоната със сълзи в очите.

Това беше четвърти европейски край за нея навън. Тя има две шести места, едно пето и едно дванадесето.

РАЯ ИВАНОВА, делегат на Sportal.bg в Берлин

Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР