Радослав Кирилов получи статуетката за Гол на полусезона, след като

...
Радослав Кирилов получи статуетката за Гол на полусезона, след като
Коментари Харесай

Радослав Кирилов получи приза за Гол на полусезона в ЦСКА 1948

Радослав Кирилов получи статуетката за " Гол на полусезона ", откакто попадението му против Лудогорец при равенството 1:1, получи най-вече гласове в анкетата на страницата на ЦСКА 1948 във обществените мрежи.

Феновете на " алените " бяха безапелационни във вота си. Ето какво показа пред камерата на ЦСКА 1948 създателят на гола на полусезона Радослав Кирилов.

" Благодаря на всички хора, които гласоподаваха за мен. Приятно да се получават самостоятелни оценки ", сподели Кирилов пред клубния уебсайт на " алените ".

Той се върна към ювелирното си осъществяване на " Хювефарма сцена ", както и към цялостното показване на състава през миналия полусезон.

" Мачът с хегемона в българския футбол бе сложен. Имахме потребност от добър мач, с цел да натрупаме убеденост. Радвам се, за гола, тъй като ми беше първи с екипа на ЦСКА. Даде ми убеденост да продължа. С хубави усеща се връщам обратно. Бях си наумил да вляза във вътрешността и да изстрелвам към вратата. Получи се гръмък гол ", добави националът.

Кирилов разяснява и актуалната подготовка на ЦСКА 1948 в Турция, изискванията за работа, атмосферата в отбора и упоритостите на прага на пролетния дял в Първа лига и Купата на България.

" Доста добра оценка давам на тима. Разбира се, постоянно може по-добре, само че не би трябвало да стопираме да се развиваме. тъй като в този момент ни чакат още по-трудни мачове ", сподели още крилото.

" С вложенията, които направи клубът, сме длъжни да реализираме класиране за Европа, тъй като и капацитетът на тима върви в тази посока. Мисля, че имаме възможностите и би трябвало да създадем всичко допустимо, с цел да реализираме тази цел ", приключи Ради Кирилов.







Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:,,,
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР