Радослав Гидженов беше определен за главен арбитър на двубоя от

...
Радослав Гидженов беше определен за главен арбитър на двубоя от
Коментари Харесай

Двубоят между ЦСКА и "ЦСКА 1948" беше поверен на 12-ия в съдийската ранглиста

Радослав Гидженов беше избран за основен съдия на дуела от 34-ия кръг в Първа лига сред ЦСКА и " ЦСКА 1948 ". Двубоят е от огромно значение в борбата за купата, откакто домакините са първи и водят с точка пред първенеца " Лудогорец ".

" ЦСКА 1948 " заема третото място и има преднина от една точка пред " Левски ".

Гидженов, който е на 31 години, е 12-ти в ранглистата на съдиите. За повторно през сезона той ще управлява мач сред ЦСКА и " ЦСКА 1948 ", откакто беше основен съдия и в първия дуел на " Българска войска ".

В края на август ЦСКА.

Мачовете сред двата клуба с име ЦСКА са с огромен заряд, като през есента се стигна и до грозни отношение на почитателите на домакините към делегацията на отбора-гост.

Другият основен мач от предпоследния 34-ти кръг " Лудогорец " - " Левски " е поверен на Никола Попов. Той е 4-ти в ранглистата.
Източник: dnevnik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР