Радослав Димитров игра цял мач за Сепси при равенството 2:2

...

Ценно равенство за Сепси на Радослав Димитров

Радослав Димитров игра цялостен мач за Сепси при равенството 2:2 като посетител на Хермащат в следващия кръг на румънското състезание. Двата отбора са съперници във втората осмица и имат еднакъв брой точки - по 28. Същият е активът и на Волунтари.

Херманщат поведе още в 5-ата минута с гол на Язалде, който трансферира вратаря на гостите. В 35-ата стражът на Херманщат Кристиано сгреши съдбовно и Лоранд Фулоп от близко вкара за 1:1.  10-има от Динамо (Букурещ) с позитивни проби за COVID-19
В края на полувремето Горан Каранович пропусна от чиста позиция за Сепси. В 73-ата минута Язалде подаде на Габриел Дебелю, който приближи домакините до успеха, само че в 82-ата още веднъж Фупоп се разписа за крайното 2:2.

Сепси и Херманщат са на 7 точки над зоната на непосредствено изпадащите, в която са Динамо (Букурещ) и Чиндия (Търговище).