Радослав Димитров беше титуляр за Сепси, но отборът му загуби

...

Втора поредна загуба за отбора на Ради Димитров

Радослав Димитров беше титуляр за Сепси, само че тимът му загуби с 0:1 гостуването си на У Крайова 1948 от 8-ия кръг на румънското състезание. Единствения гол вкара Секу Сидибе в 43-тата минута. Същият футболист получи червен картон в средата на второто полувреме, само че това не се оказа съдбовно за домакините.

Сепси сътвори повече положения от противника си, само че нападателите направиха доста пропуски. Това е второ следващо проваляне за отбора, който заема 9-о място във краткотрайното класиране с актив от 10. У Крайова 1948 също има 10 пункта и изостава от носителя на Купата на Румъния единствено по голова разлика.

В различен мач през днешния ден Миовени и УТА Арад приключиха 1:1. Два тима си размениха ранни голове посредством Адриан Скарлатаке и Филип Отеле, а в последните минути Бенис Красничи от домакините пропуснаха дузпа.

Снимка: SPORT PICTURES