Ради Димитров игра пълни 90 минути за своя Сепси при

...

Ради Димитров игра 90 минути за Сепси срещу Херманщад

Ради Димитров игра цялостни 90 минути за своя Сепси при домакинското тъждество с Херманщад от 3-ия кръг на плейофа за оставане в Лига 1 на Румъния. Срещата приключи при резултат 1:1. Другият българин в състава на домакините Стефан Велев изгледа мача от аварийна пейка и не можа да влезе в игра.

Сепси откри резултата в 25-ата минута с попадение на Ищван Фюлоп, само че още при започване на втората част Херманщад изравни посредством Язалде в 46-ата минута.

В различен мач от кръга Волунтари победи с 3:0 Академика (Клинчени), само че българският вратар на домакините Божидар Митрев даже не бе в групата.

След този кръг лидер в класирането на втората осмица е Виторул с 24 точки, пред Сепси с 20 точки и Херманщад с 18 точки. Волунтари е тъкмо над чертата на пето място с 15 точки.
 Ради Димитров: Не съм се разбирал с Левски