Работник пострада при инцидент с кран, видя репортер на БТА.

...
Работник пострада при инцидент с кран, видя репортер на БТА.
Коментари Харесай

Работник пострада при инцидент с кран на строителна площадка в Кърджали

Работник пострада при случай с кран, видя кореспондент на Българска телеграфна агенция. Инцидентът е на строителна площадка в кърджалийския квартал „ Възрожденци “, при който кран е паднал върху различен кран и върху камион, като провали има по прилежащата инфраструктура.

Пострадалият мъж е бил в кабината на падналия кран, а по време на случая кракът му е бил затиснат.

Повече от час продължи акцията по освобождение на потърпевшия, които бе откаран с кола за спешна помощ. На мястото на случая бяха извикани негови близки.

За Българска телеграфна агенция от пресцентъра на полицията оповестиха, че сигналът за случая на строителния обект е подаден в 10:27 часа. На място са изпратени екипи на пожарната и на полицията.

На място с изключение на органите на реда и медици от Центъра за незабавна помощ бяха от Инспекцията по труда. Пред медиите шефът на „ Инспекция по труда “ в Кърджали Катя Филипова сподели, че евентуално се касае за акцидент, настъпила по време на работа.

По случая тече следствие, а повече информация ще бъде предоставена след привършване на случая и изясняване на обстановката.

 

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР