Работник е загинал, след като е паднал от фасадата на

...
Работник е загинал, след като е паднал от фасадата на
Коментари Харесай

Работник загина, след като падна от фасада на сграда в Пловдив

Работник е умрял, откакто е паднал от фасадата на постройка, намираща се наоколо до бул. " Източен " в Пловдив, оповестиха от Пожарната работа в Пловдив. По предварителни данни служащият е правил строителна активност по една от постройките.

Инцидентът е станал нощес към 19:30 часа на ул. " Славянска ". На място са пристигнали два пожарни автомобила и кола за спешна помощ. Информацията е потвърдена  от пресцентъра на Областната дирекция на МВР-Пловдив.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР