Работник падна от покрива на Спешното в Симитли, в тежко състояние е
Работник е в тежко положение след рухване от покрив на постройка в Симитли, сподели шефът на дирекция „ Инспекция по труда “ – Благоевград Славянка Симитчийска.
Сигналът до Инспекцията по труда е подаден от Второ районно ръководство – Благоевград. По първична информация служащият е паднал от покрива на Спешния център в Симитли, на чиято постройка се прави ремонт.
Екип на дирекция „ Инспекция по труда “ в Благоевград е на място, сподели още Симитчийска.
Сигналът до Инспекцията по труда е подаден от Второ районно ръководство – Благоевград. По първична информация служащият е паднал от покрива на Спешния център в Симитли, на чиято постройка се прави ремонт.
Екип на дирекция „ Инспекция по труда “ в Благоевград е на място, сподели още Симитчийска.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




