Публична личност е замесена в тежката катастрофаднес в столицата.Звезда от

...
Публична личност е замесена в тежката катастрофаднес в столицата.Звезда от
Коментари Харесай

Мотористът от катастрофата в центъра на София е звезда от Братя

Публична персона е забъркана в тежката катастрофаднес в столицата.Звезда от паметния сериал "Братя " е помелс мотора си велосипедистна ул. "Раковски " пред Първа градска болница в София.

Велосипедистът е с няколко контузии. Лекарите са го откарали в „ Пирогов”. 30-годишният мъж е със строшаване на бедрото, черепно-мозъчна контузия, бил е контактен след удара и е без заплаха за живота.

Малко по-късно стана ясно, че мотористът е артистът Мартин Димитров, който необятната аудитория познава от присъединяване му в сериала "Братя ", където влиза в облика на Радо Андреев.По думите му велосипедистът изскочил на пътя ненадейно, без да се огледа и е бил със слушалки, съобщи Нова телевизия

Заедно с Мартин Димитров е пътувала жена на 23 години - тя не е потърпевша тежко, само че има разкъсно-контузна рана на единия крайник./novini.bg

фотоси Булфото

Източник: struma.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР