ПСЖ записа победа срещу Борусия Дортмунд с 2:0, а в

...

ПСЖ не сгреши срещу Дортмунд, Барса с разгром

ПСЖ записа победа против Борусия Дортмунд с 2:0, а в другия мач в най-интересна група през този сезон Милан и Нюкасъл не си означиха - 0:0 в първите мачове от груповата фаза на Шампионската лига за сезон 2023-2024.
Прочетете още
Шампионът Манчестър Сити трябваше да се помъчи, само че победи с 3:1 Цървена звезда, а Барселона за втори следващ мач победи с 5:0, този път жертва беше Роял Антверп.

Доста разочароващо беше началото на деня, тъй като Милан и Нюкасъл приключи без голове - 0:0.

В другия мач от тази група ПСЖ победи Борусия Дортмунд с 2:0. В 49-та минута Мбапе откри от дузпа, а Хакими удвои в 58-та минута.

Шампионът Манчестър Сити трябваше да прави поврат против Цървена звезда вкъщи и победи с 3:1. Букари откри в края на първата част за сърбите. В 47-та минута Хулиан Алварес изравни, а в 60-та минута още веднъж Алварес направи цялостен поврат. Родри в 73-та минута оформи крайното 3:1.

Барселона победи с 5:0 Анверп и записаха втора поредна победа с 5:0, откакто се оправиха с Бетис. Жоао Феликс откри резултата в 11-та минута, а Левандовски в 19-та удвои. Батаил си вкара автогол в 22-та минута, а в 54-та Гави направи 4:0. Крайният резултат оформи Жоао Феликс в 66-та минута.