ПСЖ спечели визитата си в Лион с 1:0 и ще

...

ПСЖ би Лион, Тодибо с червен картон за 9 секунди

ПСЖ завоюва визитата си в Лион с 1:0 и ще е водач в Лига 1 преди паузата. Столичани са с 22 точки – две повече от Марсилия, който стигна до 1:1 с Рен. Лион е шести с 13 точки.

Победния гол за ПСЖ вкара още в петата минута. Аржентинецът се възползва от прекрасен пас на Неймар. Меси има пет гола в шест мача този сезон..

Серхио Рамос също прати топката в мрежата след центриране на Меси. Попадението обаче беше анулирано поради засада. Тимът на Кристоф Галтие също така записа четвърти следващ мач без позволен гол.

Защитникът на Ница Жан-Клеър Тодибо пък влезе в историята с най-бързия червен картон в Лига 1. Той извърши нарушаване, ВАР реши, че е финален в отбрана и Тодибо беше изпъден. Без някогашния бранител на Барселона Ница падна с 0:1 от Анже. Анже също приключи с човек по-малко – Буфал беше изпъден след почивката.
Източник: flashnews.bg