Проведох двуетапно киберобучение на учители от , Чехия ...

Проведох двуетапно киберобучение на учители от , Чехия <img decoding=async
Коментари Харесай

Илин Савов проведе киберобучение на учители от Българско държавно училище „Д-р Петър Берон“ – Прага

Проведох двуетапно киберобучение на учители от, Чехия   </div>

</article>
<style>
.youtube{
  width:100%;height:500px;
}
@media only screen and (max-width: 600px) {
.youtube {
    height:250px;
  }
}
</style>
<div style=Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР