Проведох двуетапно киберобучение на учители от , Чехия ... 2026-05-08 | 11:01:36 | Общество - T + Илин Савов проведе киберобучение на учители от Българско държавно училище „Д-р Петър Берон“ – Прага Проведох двуетапно киберобучение на учители от, Чехия Източник: novinata.bg СПОДЕЛИ СТАТИЯТА ОЩЕ ПО ТЕМАТА илин савовсавов проведепроведе киберобучениекиберобучение учителиучители българскобългарско държавнодържавно училищеучилище 8222илинсавовпроведекиберобучениеучителибългарскодържавноучилище8222петърберон82208211прага КОМЕНТАРИ НАПИШИ КОМЕНТАР