Проучване сред 2000 британци потвърди вековния стереотип, че не можем

...
Проучване сред 2000 британци потвърди вековния стереотип, че не можем
Коментари Харесай

Британците говорят за времето пет пъти на ден, гласи нова анкета

Проучване измежду 2000 британци удостовери вековния стандарт, че не можем да спрем да приказваме за времето, като тематиката се появява пет пъти дневно приблизително.

Анкетата е поръчана от Warner Bros. Pictures, с цел да означи премиерата на кино лентата Twisters, който потегля по кината от 17 юли.

Установено е, че прекарваме към девет минути всеки ден - или един час всяка седмица - в разискване на температурата, слънчевото греене или преваляванията. С възрастни в Обединеното кралство, които ревизират прогнозата за времето 11 пъти седмично благодарение на приложения, телевизия или онлайн търсения.

Звездите от кино лентата Дейзи Едгар-Джоунс, Глен Пауъл и Антъни Рамос, дружно с режисьора Лий Айзък Чунг, се събраха в Лондон за фотосесия пред забележителностите на града.

Дейзи Едгар-Джоунс разяснява: „ Като британец, знам, че обичаме да приказваме за времето. Да разберем, че прекарваме пет месеца от живота си в диалози за това, е необикновено, въпреки и не изненадващо. “

Проучването разкри, ч...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР