Протестиращите от Цалапица се събраха пред съдебната палата Пловдив, въпреки

...
Протестиращите от Цалапица се събраха пред съдебната палата Пловдив, въпреки
Коментари Харесай

Цалапица пренесе протеста в Пловдив

Протестиращите от Цалапица се събраха пред правосъдната палата Пловдив, макар потвърждението, че дело за мярката на арестуваните братя близнаци няма да има.  Хората обаче не имат вяра на това и желаят да се уверят на място. Около 13, 20 часа техният протест  се придвижи пред прокуратурата. Там те отоново ще слагат настояванията си за повече информация за следствието и отговори за какво то е било толкоз съдбовно, съгласно тях, забавено.Припомняме, че довечера в 18 часа в читалището на Цалапица висши представители на управлението Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи – Пловдив ще се срещнат с кмета и жителите на селото. 
Срещата е по самодейност на полицейските началници, а задачата е запознаване с съответните проблеми в района и разискване с локалната общност на взаимни ограничения за тяхното решение. 
За срещата идва новият шеф на дирекцията Радослав Начев, заместник-директорът комисар Сълко Литов и шефовете на отдели „ Криминална полиция ”, „ Охранителна полиция ” и „ Разследване ”. 
БНР
Източник: duma.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР