Протести срещу правителството имаше на "Орлов мост" в столицата и

...
Протести срещу правителството имаше на "Орлов мост" в столицата и
Коментари Харесай

Протести срещу правителството в София и на АМ "Тракия"

Протести против държавното управление имаше на "Орлов мост " в столицата и на Автомагистрала "Тракия " през днешния ден.

Заради протест на протестиращи против държавното управление основното кръстовище в София беше блокирано и се образува запушване по бул. "Драган Цанков " за два часа.

Протест...

Прочетете целия текст »
Източник: dnes.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР