Протести срещу правителството в София и на АМ "Тракия"
Протести против държавното управление имаше на "Орлов мост " в столицата и на Автомагистрала "Тракия " през днешния ден.
Заради протест на протестиращи против държавното управление основното кръстовище в София беше блокирано и се образува запушване по бул. "Драган Цанков " за два часа.
Протест...
Прочетете целия текст »
Заради протест на протестиращи против държавното управление основното кръстовище в София беше блокирано и се образува запушване по бул. "Драган Цанков " за два часа.
Протест...
Прочетете целия текст »
Източник: dnes.bg
КОМЕНТАРИ




