Видин на протест заради високи сметки за ток
Протест се организира сега във Видин поради високите сметки за ток.
В крайдунавския град хора от цялата област са се събрали пред постройката на електроразпределителното сдружение.
Това е втори митинг. Демонстрантите настояват, че сметките им от декември до момента са два-три пъти по-високи от нормалното.
От електроразпределителното сдружение оповестиха, че всички сигнали се ревизират.
Към момента няма открити нарушавания.
В крайдунавския град хора от цялата област са се събрали пред постройката на електроразпределителното сдружение.
Това е втори митинг. Демонстрантите настояват, че сметките им от декември до момента са два-три пъти по-високи от нормалното.
От електроразпределителното сдружение оповестиха, че всички сигнали се ревизират.
Към момента няма открити нарушавания.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




