Протест се провежда в момента във Видин заради високите сметки

...
Протест се провежда в момента във Видин заради високите сметки
Коментари Харесай

Видин на протест заради високи сметки за ток

Протест се организира сега във Видин поради високите сметки за ток.
В крайдунавския град хора от цялата област са се събрали пред постройката на електроразпределителното сдружение.
Това е втори митинг. Демонстрантите настояват, че сметките им от декември до момента са два-три пъти по-високи от нормалното.
От електроразпределителното сдружение оповестиха, че всички сигнали се ревизират.
Към момента няма открити нарушавания.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР