Протест на „Възраждане“ с искане за оставка на кабинета „Петков“
Протест с искане на оставката на кабинета „ Петков “ пред Народното събрание. Демонстрацията се провежда от партия „ Възраждане “.
Те упорства държавното управление на четворната коалиция да подаде оставка, тъй като не се оправя с рецесиите, пред които страната ни е изправена.
По-рано за 100 дни на кабинета те завиха, че кабинета на Кирил Петков е посочил, че обслужва непознати ползи и е спечелил единствено съмнение.
Още от сутринта постройката на Народното събрание е заградена с загради в региона е засилено и полицейското наличие.
Представителите на „ Възраждане “ показват безапелационната си позиция, че България няма място във военния спор сред Русия и Украйна и не би трябвало да дава военна помощ на украинската страна.
„ Днес „ Демократична България “ изчетоха декларация, с която настояха България да се намеси в спора, като изпрати военна помощ. Освен това желаят да се изгони съветския дипломат от България. Всяка седмица виждаме неповторимо подмазвачество. “, съобщи водачът на „ Възраждане “ Костадин Костадинов.
„ България е НАТО, НАТО е България. България е Европейски Съюз. “, това изявление на Петков и Янев цитира той пред демонстрантките, което предизвика крясъци „ България е на българите “.
Виковете „ Оставка “ и „ предатели “ не стихваха и по време на словото на водачът Костадин Костадинов.
„ Националните предатели усещат, че времето им изтича. Българите няма да се откажем. “, изрично съобщи той.
По думите му протестът в поддръжка на Украйна е бил с искане за снабдяване на оръжие на страната, което съгласно „ Възраждане “ ще докара до въвличането на България във военния спор.
„ Ако на държавното управление му стиска да подаде остава и да отидем на предварителни избори “, прикани той.
Те упорства държавното управление на четворната коалиция да подаде оставка, тъй като не се оправя с рецесиите, пред които страната ни е изправена.
По-рано за 100 дни на кабинета те завиха, че кабинета на Кирил Петков е посочил, че обслужва непознати ползи и е спечелил единствено съмнение.
Още от сутринта постройката на Народното събрание е заградена с загради в региона е засилено и полицейското наличие.
Представителите на „ Възраждане “ показват безапелационната си позиция, че България няма място във военния спор сред Русия и Украйна и не би трябвало да дава военна помощ на украинската страна.
„ Днес „ Демократична България “ изчетоха декларация, с която настояха България да се намеси в спора, като изпрати военна помощ. Освен това желаят да се изгони съветския дипломат от България. Всяка седмица виждаме неповторимо подмазвачество. “, съобщи водачът на „ Възраждане “ Костадин Костадинов.
„ България е НАТО, НАТО е България. България е Европейски Съюз. “, това изявление на Петков и Янев цитира той пред демонстрантките, което предизвика крясъци „ България е на българите “.
Виковете „ Оставка “ и „ предатели “ не стихваха и по време на словото на водачът Костадин Костадинов.
„ Националните предатели усещат, че времето им изтича. Българите няма да се откажем. “, изрично съобщи той.
По думите му протестът в поддръжка на Украйна е бил с искане за снабдяване на оръжие на страната, което съгласно „ Възраждане “ ще докара до въвличането на България във военния спор.
„ Ако на държавното управление му стиска да подаде остава и да отидем на предварителни избори “, прикани той.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




