Протест под надслов „Не на насилието в детски градини и

...
Протест под надслов „Не на насилието в детски градини и
Коментари Харесай

Протест срещу насилието над децата във Велико Търново

Протест под надпис „ Не на насилието в детски градини и учебни заведения “ ще се организира във Велико Търново. Недоволните жители ще се съберат пред постройката на Община Велико Търново на 17 февруари.

Те прецизират, че към този момент има импортирано съобщение в локалната администрация и регионът пред постройката ще е отцепен, в случай че се съберат доста хора. Ще има и полицейско наличие.

„ Досега поръчка за присъединяване са удостоверили към 100 индивида. Подобни митинги досега се организираха в десетки български градове. Исканията ни са за монтиране на непрекъснато видеонаблюдение във всички пространства в детските и образователните заведения и отнемане от право да практикуват чиновници, които към този момент имат потвърден случай на принуждение “, показват още уредниците.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР