Промоутърът на Антъни Джошуа Еди Хърн обяви пред ESPN, че

...
Промоутърът на Антъни Джошуа Еди Хърн обяви пред ESPN, че
Коментари Харесай

Еди Хърн изрази готовност да преговаря за мач Джошуа - Фюри

Промоутърът на Антъни Джошуа Еди Хърн разгласи пред ESPN, че е подготвен когато и да е да договаря за възможен конфликт с някогашния международен първенец в тежка категория Тайсън Фюри.

Who’s win was more impressive?

RT - Tyson Fury
- Anthony Joshua #boxingkingdom pic.twitter.com/LYgnWo9b0i
— Boxing Kingdom (@BoxingKingdomI4) January 6, 2018
“Говорих с Тайсън, подготвени сме да преговаряме, само че няма да бъде идващият мач с него. Първо желаеме да забележим Тайсън назад на кръга, не можем да базираме кариерата си върху човек, който две години и половина не е изиграл нито един дуел. Нега да забележим дали в действителност съставлява това, което твърди и незабавно ще се надигнем против него.

Повечето от нещата за мача с Джоузеф Паркър са избистрени, остават дребни елементи, надяваме се идната седмица да обявим публично събитието”, разяснява Хърн. Снимка: ©Getty Images
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР