Произшествието е станало на пътя за село Крапец, след разклона

...
Произшествието е станало на пътя за село Крапец, след разклона
Коментари Харесай

Тежка катастрофа край Враца - кола излетя от пътя

Произшествието е станало на пътя за село Крапец, след разклона за Косталево. В лек автомобил „ Рено Меган “ пътували мъж и жена на междинна възраст. Шофьорът обаче изгубил надзор над ръководството и колата изхвърчала от шосето и навлязла в канавка. След това возилото обаче не спряло и се преобърнало в шубраци. Цяло знамение е, че колата не е нацелила топола край пътя, защото тогава най-вероятно ПТП-то нямаше да се размине без смъртен случай, добави Пик.

Двамата пасажери в колата са ранени при жестокия удар. Те са откарани в болница с голям брой контузии, само че те не са животозастрашаващи. Щетите по колата обаче са доста огромни.

По първична информация повода за случая е придвижване с несъобразена скорост. Полиция е на мястото и документира случая. 
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР