Диана Русинова: Проходът Петрохан е снежен ад!
Проходът " Петрохан " е снежен пъкъл - . Защо не е измит? Това написа пътният специалист Диана Русинова във Фейсбук, задавайки реторичен въпрос.
" Може би, тъй като министърът на районното развиване приключи преди няколко дни договорите за зимно поддържане за републиканската пътна мрежа ", дава отговор си тя.
Русинова оповестява и за няколко пътни случая по автомагистралите и на Петроханския проход.
" Проходите не са добре почистени, просто тъй като няма кой да ги почисти. Тази активност се заплаща от страната, а тя няма годни контракти сега ", написа пътният специалист.
Диана Русинова напомня, че е виновността е в водача, карал с несъобразена скорост по отношение на пътните условия.
" Може би, тъй като министърът на районното развиване приключи преди няколко дни договорите за зимно поддържане за републиканската пътна мрежа ", дава отговор си тя.
Русинова оповестява и за няколко пътни случая по автомагистралите и на Петроханския проход.
" Проходите не са добре почистени, просто тъй като няма кой да ги почисти. Тази активност се заплаща от страната, а тя няма годни контракти сега ", написа пътният специалист.
Диана Русинова напомня, че е виновността е в водача, карал с несъобразена скорост по отношение на пътните условия.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




