Професия блондинка“ се превръща в сериал. Филмът от 2001 г.

...
Професия блондинка“ се превръща в сериал. Филмът от 2001 г.
Коментари Харесай

Култовият филм „Професия блондинка“ се превръща в сериал


„ Професия русокоска “ се трансформира в сериал. Филмът от 2001 година е сантиментална комедия, която с течение на времето закупи паметен статут, а обликът на Ел Уудс утвърди Рийз Уидърспун като една от най-големите звезди и продуценти в Холивуд.

След „ Професия русокоска 2 “ от 2003 година франчайзът продължи да се уголемява, а в този момент Рийз Уидърспун посредством продуцентската си компания Hello Sunshine стои зад предисторията „ Elle “, която Amazon Prime развива като сериал. Първият сезон ще излезе на 1 юли, а фотосите на втория ще стартират тази пролет.

Лекси Минетри, която ще изиграе Ел в гимназиалните ѝ години, е относително ново име в промишлеността, това е първата ѝ огромна роля.

В „ Професия русокоска “ Уидърспун играе привидно незадълбочено младо момиче, което в действителност има голям капацитет и естествена просветеност. Записването ѝ в Юридическия факултет на Харвард стартира като опит да си върне някогашния си другар, само че се трансформира в път към персонална и професионална равноправност.

С розовия си дрешник, чихуахуато Брузър и запаметяващия се жанр Ел Уудс се трансформира в попкултурна икона, която ни научи да не разчитаме на предубеждения и стандарти.

„ Двадесет и пет години откакто светът срещна Ел Уудс за първи път, е сбъдната фантазия да разкажем историята за това по какъв начин тя се трансформира в неудържимата мощ, в която всички се влюбихме “, сподели Рийз Уидърспун.

„ Откриването на Минетри и опцията да я следя по какъв начин влиза в блестящите обувки на Ел беше едно от най-удовлетворяващите прекарвания в кариерата ми. Вярвам, че тематиките на сериала - добрина, достоверност и религия в себе си - ще отекнат мощно както измежду почитателите на истинските филми, по този начин и измежду новата аудитория. Работата с невероятните сценаристи и целия екип беше голяма наслада. Нямам самообладание да споделя първия сезон със света и да стартираме фотосите на втория. “
Източник: boulevardbulgaria.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР