Проект на стойност 2 милиона долара има за цел както

...
Проект на стойност 2 милиона долара има за цел както
Коментари Харесай

Близо две дузини дървета в Харис Парк се събарят за надграждане на стойност 2 милиона долара

Проект на стойност 2 милиона $ има за цел както да усъвършенства застаряващата предварителна защита на ерозията на Харис Парк по бреговата линия, по този начин и да построи нова паркова инфраструктура, само че ще докара до унищожаване на 25 дървета от парка.

Проектът за възобновяване на бреговата линия на Харис Парк ще размени повече от 50-годишната конструкция за надзор на ерозията на източния бряг на река Темза, ще реалокира Thames Valley Parkway (TVP) отвън наводненията, и инсталирайте нови функционалности като изстрелване на лодка, зона за изгледи и зони за лов на риба.

„ Бреговата линия ерозира и ограниченията, които сме въвели, доближават края на виталния си цикъл, за жалост те се провалят, ” споделя Пол Йоман, началник на отдела за паркове и горско стопанство в Лондон.

„ Това е много цялостна преправка, която вършим за нашите старания да смекчим въздей...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР