Продължават вандалски набези над различни елементи от градската инфраструктура. Това

...
Продължават вандалски набези над различни елементи от градската инфраструктура. Това
Коментари Харесай

Вандалите с нов удар във Варна

Продължават вандалски нападения над разнообразни детайли от градската инфраструктура. Това стана ясно от постоянната оперативка при кмета на Варна Благомир Коцев.

Така да вземем за пример осветлението в пешеходните подлези на спирки " Елпром “ и " Родина “ в регион " Младост “ още веднъж е прекратено поради откраднат захранващ кабел.

Кражби и вандализъм са главните аргументи и за неработещи асансьори и рампи за колички и за хора с увреждания.

От дирекция " Инженерна инфраструктура и благоустрояване “ рапортуваха, че работят 18 асансьора и 29 платформи, като компанията по поддръжка всяка седмица ремонтира най-малко няколко наложително спрени от употреба уреди. От екипите им ще се изисква да снимат на място всяка щета и да ползват снимковия материал към отчетите и докладите си, а случаите на вандализъм да бъдат подавани към органите на реда.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР