Продължава разследването за тройното убийство в Угърчин
Продължава следствието за тройното ликвидиране в Угърчин. В сряда прокуратурата повдигна обвиняване на 27-годишния рецивидист, открит в жилището, където се е разиграла нещастието. На място беше осъществен и следствен опит.
По данни от следствието обвиненият е излязъл преди 2 седмици от пандиза, където излежавал присъда за кражба. По незнайни към този момент аргументи се спречкал с 27-годишния жител на жилището, а 18-годишната му другарка се пробвала да ги разтърве.
Извършителят наръгал и двамата с нож, а 16-годишното момиче станало очевидец на убийството. По първична информация то страдало от епилепсия и се ревизира версията единствено ли е паднало от балкона или е бутнато.
По данни от следствието обвиненият е излязъл преди 2 седмици от пандиза, където излежавал присъда за кражба. По незнайни към този момент аргументи се спречкал с 27-годишния жител на жилището, а 18-годишната му другарка се пробвала да ги разтърве.
Извършителят наръгал и двамата с нож, а 16-годишното момиче станало очевидец на убийството. По първична информация то страдало от епилепсия и се ревизира версията единствено ли е паднало от балкона или е бутнато.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




