Продължава разследването за смъртта на издирваните по случая Петрохан
Продължава следствието за гибелта на търсените по случая " Петрохан ". Простреляните тела на Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишно момче бяха открити в кемпер в гората край Враца през вчерашния ден. Те бяха в неопределеност 7 дни след тройното ликвидиране в хижа " Петрохан ".
През цялата нощ продължиха огледите на местопрестпълението. Сигналът за откритите тела е подаден в неделя сутринта от мъж, който е обхождал региона към връх Вола. От Министерство на вътрешните работи обявиха, че е открито, че вътре в кемпера е имало пукотевица. Разследващите са разкрили и оръжия. Тепърва балистична експертиза ще откри с кое е от тях е осъществена стрелбата.
Проектилите и гилзите са открити в кемпера, научи " По света и у нас ". Според наши източници той е бил оборудван с радиостанции и сателитна връзка. Продължава да не се изключва версията и за затворено общество с детайли на фракция. Преди дни Българска национална телевизия научи, че камери на АПИ са засекли кепмперът на Ивайло Калушев да пътува към Бургас в ранните часове на 2 февруари. Часове по-късно в някогашната хижа " Петрохан " бяха открити простреляни телата на Ивайло Иванов, Дечо Василев и Пламен Статев.




